Tloczenie Postep

Kupowanie oryginalnych płyt

www.hppskoki.pl erp w chmurze

kupowanie_oryginalnych_plyt.jpg

Wpisując hasło muzyka do przeglądarki internetowej, głównymi wynikami są adresy do pobierań. Nie o taką muzykę powinno chodzić. Wszelkie kawałki, muszą być kupowane. Przecież wciąż odbywa się tłoczenie płyt, tak aby ludzie mogli nabyć płyty.

Pieniądze trafiają do wytwórni muzycznych, oraz artystów. Jeśli ludzie nie będą nabywać oryginalnych płyt muzycznych, to przestaną one trafiać na półki sklepowe. Tłoczenie płyt nie jest darmowe, tak więc bez zysków artysta nie będzie miał funduszy na kolejne wytwory. Widoczny jest wzrost nabyć na rynku pierwotnym.

Mniej osób decyduje się na ściąganie muzyki. Za kilka złotych otrzymują nośnik, mogący przetrwać kilka lat, muzykę w najlepszej technicznej jakości, pudełko z okładką, oraz sam fakt posiadania płyty muzycznej. Dla wielu to coś normalnego, aby za otrzymaną wypłatę kupić kolejny album. Można je kolekcjonować, po kilku latach sprzedać.

Czasem nawet z zyskiem. Na byciu właściwym człowiekiem się nic nie traci. Jeśli własność jest szanowana, to można ją odsprzedać po znacznie wyższej cenie. Muzyka odtwarzana będzie przez wiele pokoleń, aż straci swój sens.

Występują pasjonaci, którzy kolekcjonują wszelkie płyty. Kupna jakiejkolwiek okazji nigdy nie przegapią. Trzeba pamiętać także, że tłoczenie płyt nie odbywa się w ogromnych ilościach. Każda płyta kiedyś zniknie z półek.